×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Укропівець Ігор Зінкевич взяв участь у семінарі про функціонування ОСББ

Депутат Львівської міськради від фракції УКРОП Ігор Зінкевич відвідав навчальний семінару на тему: «Нововведення відповідно до Закону України "Про житло-комунальні послуги". Юридичний та правовий статус майна в будинках ОСББ". Участь в семінарі також взяли представники ОСББ та фахівці Головного територіального управління юстиції у Львівській області.

Учасники мали змогу обговорити проблеми, які виникають під час створення чи функціонування ОСББ.

«Корисно, що на таких великих зборах усі представники ОСББ можуть бути почутими та спілкуватись між собою. Під час семінару обговорили багато важливих питань: починаючи від юридичних аспектів, закінчуючи вже звичними «дахами-ремонтами-дорогами». Справа в тому, що така річ як ОСББ почала втілюватись нещодавно і далеко не всі розуміють, що це і «з чим його їдять», тому я вважаю такі зустрічі не лише необхідними, а й дуже ефективними. Переконаний, що депутати Львівської міськради повинні частіше відвідувати такі зустрічі, та напряму спілкуватися з громадою та на власні вуха чути про наявні проблеми», - розповів укропівець Ігор Зінкевич.

Нагадаємо, що Ігор Зінкевич регулярно зустрічається із представниками ОСББ та надає депутатську підтримку мешканцям Львова.