×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Укропівець Ігор Зінкевич долучився до обговорення та вирішення проблем, які виникають навколо митниці у Львівській області

Депутат Львівської міської ради від УКРОПу Ігор Зінкевич відвідав зустріч громадських активістів з керівниками митниці Львівської області, під час якої обговорили проблеми, які виникають на кордонах.

 «У перелік проблем, які постійно виникають навколо кордону з Польщею у Львівській області, в першу чергу хочу виділити питання складності перетину, складна процедура переоформлення, проблеми з туалетами, особливо для людей з інвалідністю», - розповів Ігор Зінкевич.

За результатами цієї зустрічі було домовлено про спільну апаратну нараду, на яку будуть запрошені представники прикордонної служби, митниці, поліції та громадських організацій.

«Таким чином ми зможемо спільно, у формі діалогу, шукати способи вирішення проблемних питань. Наразі ми зіткнулись із тим, що митна служба стверджує, що багато чого залежить не від неї, а від прикордонників; ті, в свою чергу, "пасують" на митницю. Тому ми вирішили об'єднати усі ці інстанції за одним столом переговорів», - підсумував укропівець.