×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Укропівець Ігор Зінкевич взяв участь у діалоговій зустрічі між громадянським суспільством та Національною поліцією

Депутат Львівської міської ради від УКРОПу та співробітник поліції Ігор Зінкевич на запрошення консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) взяв участь у третій діалоговій зустрічі між громадянським суспільством та Національною поліцією. 

 Учасники говорили про стратегію забезпечення правопорядку під час передвиборчої кампанії та самих виборів, а також про дуже болюче для Львова питання злочинності серед людей ромської національності. 

 «Особисто моя позиція – це створення виправних установ для неповнолітніх. Законодавство України забороняє суд над неповнолітніми, а злочини з боку ромського населення у Львові здійснюється, в більшості випадків, саме неповнолітніми особами. Таким чином утворюються цілі злочинні угрупування, які, опираючись на цей закон, усвідомлюють, що вони не можуть бути покараними або хоча б притягнутими до відповідальності. Іншими словами, цей закон «розв’язує руки» неповнолітнім злочинцям, адже вони можуть перебувати у відділі поліції лише до трьох годин. Тому я вважаю, що повернення до моделі із виправними закладами для неповнолітніх є необхідним. Проте наголошую, туди, за наявності законних підстав, повинні потрапляти усі неповнолітні злочинці незалежно від етнічних, національних чи будь-яких інших ознак. Такі заходи я вважаю необхідними для запобігання такого роду «заробітку», як крадіжки. А що стосується самих виборів, переконаний, що необхідно сконцентрувати увагу на «освіті» людей у цих питаннях: чи це спостерігачі, чи медіа, чи виборці, чи самі політики. Також важливим є напрацювання, разом з поліцією та юристами стратегії, яка чітко зарегламентує усі можливі види порушень і те, як на них повинна реагувати поліція в кожному, окремо взятому випадку», - зазначив укропівець Ігор Зінкевич.

Довідка УКРОПу.  Консультативна місія Європейського Союзу (КМЄС) в Україні офіційно розпочала роботу в Києві 1 грудня 2014 року після Революції Гідності та одержання відповідного запрошення від уряду України. КМЄС не має виконавчих повноважень. Місія надає підтримку державним органам України у послідовному реформуванні сектору цивільної безпеки шляхом стратегічних консультацій і практичної підтримки заходів з реформування згідно зі стандартами ЄС та міжнародними принципами належного врядування та дотримання прав людини.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата"  є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.