×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Сергій Івах вимагає у мерії розірвання угоди з ПП "Ерудит"

Сергій Івах на пленарному засіданні вкотре звернувся до міського голови Андрія Садового з проханням взяти під особистий контроль проблему із дошкільним навчальним закладом на вул. Ревуцького, 9.

Справа у тому, що ПП «Ерудит» взяло з цільовим призначенням дошкільного закладу цей садочок.  Однак за 2,5 роки не було нічого зроблено, і більше – об’єкт був знищений. Фактично договірні відносини ПП «Ерудит» порушило.

«Відносини порушено в частині експлуатаційних витрат, в частині перепланування, на який вони не отримували жодного дозволу. Це приміщення ми надавали по 1 грн в рік, але на день обстеження була заборгованість. У відповідь на моє звернення управління комунальної власності дало таку відповідь: немає підстав розривати угоду з підприємством, бо у нього немає заборгованості по оренді», - наголосив Сергій Івах.

Зараз споруду не використовують за призначенням, не проводять ремонтні роботи, зате зроблено перепланування, неузгоджене з управлінням комунальної власності. Депутат вимагає відновити роботу комунального ДНЗ і негайно розпочати розробку проектно-кошторисної документації.

"Що це за безглуздя взагалі? Як ми хочемо добитися результату з відновлення дошкільних навчальних закладів у місті Львові? – сказав Сергій Івах про знищений дитячий садочок на вул. Ревуцького, 9.  

Нагадаємо, раніше Сергій Івах вже звертався до міського голови з проханням  розірвати договір оренди з ПП «Ерудит» за адресою вул. Ревуцького,9, де раніше працював ДНЗ.