×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«У нас зараз страусина позиція і нас звинувачують у тому, що ми цю петицію ховаємо», - Петро Адамик.

Петро Адамик просить Львівську міську раду розглянути петицію про заборону будівництва сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій, 13. Відповідне звернення депутат зачитав сьогодні на пленарному засіданні.

«Ми сьогодні маємо розглядати петицію про прибирання за домашніми улюбленцями.  Але до мене звертаються громадяни, бо вже давно є петиція, яка набрала необхідну кількість голосів. Про заборону забудови у місті Львові сміттєпереробного заводу. Я абсолютно її не лобіюю, але вважаю, що ми як рада маємо не боятися таких речей, а маємо винести це на сесію і сказати львів’янам, що сміттєпереробний у Львові має бути, має бути екологічно-чистий, правильний. Рада як квінтесенція волевиявлення нашої громади має показати своє відношення до цієї петиції.  Надіюсь, розумне», - наголосив Петро Адамик.

Нагадаємо, петицію  «Заборонити будівництво сміттєпереробного заводу на Пластовій, 13. Знайти ділянку для будівництва за межами міста Львова» зареєстрували 20 квітня. Попри те, що вона набрала необхідну кількість голосів, до порядку денного пленарного засідання її не включили.