×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Сергій Івах вимагає вжити заходів для замальовування на фасадах будівель реклами наркотичні засобів

Депутат Львівської міської ради Сергій Івах звернувся до начальника управління безпеки міста Юрія Діля з проханням організувати проведення обстежень на предмет виявлення реклами наркотичних засобів на фасадах будівель м. Львова.

За словами Сергія Іваха, вже не вперше на стінах будівель м. Львова з’являються дивні написи чи зображення, які рекламують небезпечні наркотичні речовини. Також такі написи вже з’явилися на стінах дошкільних навчальних закладів та шкіл нашого міста.

«Зазвичай, такі зображення нанесені на фасади будівель за допомогою аерозольних балончиків, які є стійкі до будь-яких погодних умов та практично не стираються. Така ситуація має негативні наслідки, оскільки діти ходять в навчальні заклади  і щодня бачать таку рекламу».

На думку депутата, основною метою є не лише повідомити про небезпеку цих записів, а й максимально прибрати з міста таку пропаганду та вкотре закликати громаду до здорового способу життя.

Сергій Івах просить організувати проведення обстежень на предмет виявлення реклами наркотичних засобів на фасадах будівель м. Львова та можливості затримання осіб, які роблять ці надписи.

Також депутат вимагає вжити заходів для замальовування чи стирання на фасадах будівель м. Львова реклами, яка масово розповсюджує наркотичні засоби серед молоді та підлітків.