×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Укропівець Ігор Зінкевич взяв участь у конференції "Відновлювальна енергетика - енергія для миру та демократії”

Депутат Львівської міської ради від УКРОПу Ігор Зінкевич відвідав конференцію «Відновлювальна енергетика - енергія для миру та демократії”, присвячену проблемам використання альтернативних джерел енергозабезпечення серед приватних користувачів.

«Мені дуже приємно, що подібні заходи відбуваються у Львові. Також, варто зазначити, що важливо співпрацювати з європейськими державами, зокрема з Німеччиною, у таких питаннях.  Я вважаю, що децентралізація в державі повинна стосуватись не лише апарату влади, а й  інших галузей, наприклад, енергетики. Такі ініціативи з часом мають переростати у привабливі пропозиції для звичайних громадян України використовувати альтернативні джерела енергії. Враховуючи залежність від певних приватних організацій та фірм, які курують цінову політику, це є просто необхідним. Приємно бачити на таких зустрічах депутатів ЛМР та інших активних людей, які намагаються просувати подібні ідеї у Львові вже не перший рік, проходячи усі необхідні інстанції та інші «круги пекла» заради отримання дозволів та інших відповідних документів. Тему альтернативних джерел енергії та їх доступність для людей я вважаю дуже важливо і перспективною не лише у Львові чи області, а й по всій Україні», - розповів укропівець.

Ігор Зінкевич вважає, що розвивати цю тему і надавати їй розголосу є необхідним і намагатиметься сприяти тому, щоб альтернативні джерела енергії були доступними для кожного мешканця Львова, області та України загалом.