×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

УКРОП вимагає від керівництва області відзвітувати про витрачені кошти на вивіз сміття зі Львова

Голова фракції УКРОП у Львівській міській раді Ігор Телішевський вимагає від Львівської обласної державної адміністрації прозвітувати про витрачені кошти на вивіз сміття зі Львова. Про це він повідомив під час засідання колегії депутатів міськради.

«Як не дивно, але у Львові досі продовжують паразитувати і заробляти на темі сміття. Проте, єдині, хто не отримують від цього ні насолоди, ні вигоди – львів’яни. Днями, ЛОДА організувала прес-конференцію, на якій повідомила, на їх думку, феноменальну новину: «Із 300 млн гривень, які перерахувала Львівській ОДА міська рада Львова за вивіз сміття впродовж року, вдалося зекономити 100 млн гривень».  Про розповів директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА Назарій Романчук. Але, як то кажуть, вміли зварити, не вміли подати. Дивно, чому про витрачені гроші платників податків, тобто львів’ян, ЛОДА звітує на прес-конференції. А не, припустимо, під час сесії міськради перед депутатами, а ті вже в свою чергу донесли б ту інформацію до своїх виборців. Адже, відсоток тих, хто ходить на прес-конференції під час робочого дня, на мою думку, мізерний», - наголосив укропівець.

На прохання Ігоря Телішевського про включення звіту профільного департаменту ЛОДА в порядок денний сесії міськради, міський голова Садовий уникнув чіткої відповіді, кинувши своє, вже фірмове, «я подумаю як це добре зробити».

«Складається враження, що одні не бажають звітувати, а інші не охочі слухати. Тож, на наступне пленарне засідання сесії Львівської міської ради запрошую пана Романчука прозвітувати перед депутатами і подати хорошу новину належним чином. А львів’янам наполегливо рекомендую, стежити за своїми гаманцями і чиновниками, які ті гаманці спустошують. Або не спустошують. Про це вже нехай ЛОДА розповість», - наголосив Ігор Телішевський.