×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Чому Львів досі не оновлює каналізаційних очисних споруд?

І куди діваються передбачені на це гроші? Про це чиновників та міського голову публічно запитала депутатка від Української Галицької Партії Юлія Гвоздович. Львівські каналізаційні очисні споруди потребують термінового і якісного оновлення. Все частіше з достовірних джерел ми чуємо тривожні новини про прорив труб та потрапляння нечистот до русла Полтви тощо. Звісно, у Ратуші все заперечують, а мешканці прилеглих вулиць хвилюються за здоров’я своїх дітей та звертаються до депутатів.

У 2016 році Львівська міська рада продовжила дію Комплексної програми модернізації каналізаційного господарства до 2020 року. Вона передбачає реконструкцію каналізаційних очисних споруд міста, в тому числі на вул. Пластовій, 13, де планують будівництво сміттєпереробного заводу.

Того ж року Львів підписав фінальний договір-гарантію з ЄБРР та екологічною корпорацією НЕФКО за проектом “Реконструкція очисних споруд та будівництво станції переробки мулу для очищення і утилізації стічних вод і виробництва біогазу для когенерації у Львові”. В його межах, за умов розширення території очисних споруд, Львову планували надати кошти у розмірі € 27,5 млн на покращення послуг з очищення стічних вод у місті.

Сьогодні вже 2018 рік. Які результати у цьому напрямі? Невідомо. Депутатка від Української Галицької Партії Юлія Гвоздович просить надати інформацію про виконання договору-гарантії з ЄБРР та екологічною корпорацією НЕФКО. А також повідомити, які кошти було виділено на виконання Комплексної програми модернізації каналізаційного господарства та як їх застосували.