×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Остап Доскіч просить перевірити якість роботи паркоматів

Як депутат Львівської міської ради та голова комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики звертаюсь у зв’язку  із скаргами мешканців на роботу паркоматів на платних майданчиках паркування транспортних засобів у місті Львові.

Паркувальні майданчики у першій зоні паркування (центральна частина міста) для зручності водіїв  облаштували  паркоматами. На це були виділені кошти з міського бюджету м.Львова. Та працюють ці пристрої не завжди добре, а найбільше скарг надходить на роботу паркувальних майданчиків на вулицях Гнатюка та Чайковського.

Враховуючи те, що з 1 січня 2018 року вартість паркування у центрі Львова зросла майже втричі, водії очікують відповідного покращення сервісу на парковках.

На  підставі вищевикладеного, керуючись частиною 4 ст. 12, ст. 13, 14, 15, 17 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»,

Прошу:

 -   дати вказівку відповідним службам міста провести перевірку платних майданчиків парковки транспортних засобів у місті Львові на предмет якості роботи паркоматів та, керуючись «Положенням про паркування транспортних засобів у м. Львові» від 01.01.2012р., усунути недоліки.