×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Коли в Києві роблять по 400 майданчиків в рік, ми робимо лише 10 і кричимо, що це досягнення, – Петро Адамик

Сьогодні, 17 травня, на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради депутати не проголосували питання про внесення в комплексну схему розміщення дитячих та спортивних майданчиків ще двох об’єктів.

Йдеться про майданчики на вул. Б. Хмельницького, 230а, який інвестор пропонує збудувати власним коштом,  а також майданчик на вул. Драгана, 30, який мешканці збудували за свої гроші, але досі не можуть отримати від Управління архітектури відповідних висновків.

Саме ці об’єкти пропонувалося внести в комплексну схему розміщення під час розгляду ухвали «Про внесення змін до ухвал Львівської міської ради щодо розміщення дитячих та спортивних майданчиків на території  м. Львова».  Однак голосів депутатів забракло. 

«Мені дуже неприємно, що ми зараз просто відмовилися від двох майданчиків у місті Львові. Коли в Києві роблять по 400 майданчиків в рік, ми робимо лише 10 і кричимо, що це досягнення. Я б попросив керівника Управління молоді та спорту і керівника Комісії молоді та спорту виносити амбітніші плани і приходьте на бюджетну комісію. Спорт і фізична культура, дозвілля наших дітей – має бути в пріоритеті», - прокоментував неприйняте рішення голова фракції БПП «Солідарність» у Львівській міській раді Петро Адамик.

Також ще один депутат «Солідарності» Сергій Івах запропонував змінити систему розміщення дитячих та спортивних майданчиків. Окрім звичайної адреси, депутат рекомендує  використовувати точні координати.

«Сьогодні є окремі випадки, коли є адреса, але не маючи чітких координат, хтось постійно пробує щось змістити. Тому пропоную створити певну систему координат на позначення місцезнаходження тих майданчиків», - звернувся Сергій Івах.

Додамо, що ухвалу «Про внесення змін до ухвал Львівської міської ради щодо розміщення дитячих та спортивних майданчиків на території  м. Львова» депутати підтримали більшістю.  Згідно з якою у Львові на 35 побільшає земельних ділянок, які міська рада визначає під будівництво дитячих та спортмайданчиків.