×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Укропівець Ігор Зінкевич вимагає пояснень від директора «Львівелектротрансу» через регулярні поломки трамваїв та тролейбусів у Львові

Депутат Львівської міської ради від УКРОПу Ігор Зінкевич обурений регулярними поломками трамвайного та тролейбусного парку, що щодня створює затори та аварійні ситуації на дорогах міста. Про це він зазначив у своєму запиті, який скерував до заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергія Бабака та директора комунального підприємства «Львівелектротранс» Олега Берези.

За словами укропівця, найчастіше виходять з ладу струмоприймачі транспорту через аварійний стан мережі та часті обриви контактної мережі.

«Я неодноразово помічав аварійний стан розподільчих шаф електрообладнання, розташованого у місцях виходу кабельних ліній з-під землі і в пунктах подачу живлення на контактну мережу. Також є факт руйнування ізоляції кабелів, які приєднані для живлення до контактної мережі, а також відключення кабелів, які живлять контактну мережу трамвая і тролейбуса», - йдеться у запиті.

За словами укропівця, львів’яни щодня жаліються на несправність електротранспорту. «Через поломки виникають тривалі затримки у русі транспорту, тому у час пік люди не можуть дістатися на роботу чи з роботи. Якщо на вузькій вулиці зламається трамвай, то увесь транспорт на тривалий час застрягне у заторі», - наголошує Ігор Зінкевич.

У запиті він також просить надати усю наявну інформацію, яка стосується електромереж трамваїв і тролейбусів, а саме – їх загальна протяжність, їх стан та вік. Також Ігор Зінкевич цікавиться станом колій  та план-графік  по технічному обслуговуванню і ремонту трамвайних колій на 2018 рік.