×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Укропівець Ігор Зінкевич допомагає мешканцям будинку на вулиці Дозвільній, 1 вирішити проблеми з покрівлею будинку та каналізацією

Укропівець Ігор Зінкевич допомагає мешканцям будинку на вулиці Дозвільній, 1 вирішити проблеми з покрівлею будинку та каналізацією

Депутат Львівської міської ради від УКРОПу Ігор Зінкевич став ініціатором зустрічі з мешканцями будинку на вул. Дозвільна, 1. За його словами, він має намір продовжувати роботу у Залізничному районі міста у зв’язку з тим, що співпраця між мешканцями та районною адміністрацією досі на не належному рівні.

 «Я, як депутат міської ради, активно працюю на проблемами Залізничного району. Від мого помічника знаю, що саме тут на дуже низькому рівні є діалог між районною адміністрацією та новоутвореними ОСББ. Оскільки голови ОСББ не знають, що їм робити і куди звертатись. У будинку за адресою Дозвільна, 1 є проблеми з покрівлею будинку та каналізацією. Усі ці проблеми пов’язані з тим, що будинку вже понад 60 років, а останні ремонтні роботи проводились ще у минулому столітті! Також, буду звертати увагу ЖЕК «Сигнівка» на центральне опалення, яке є проблемою для 2-го під’їзду цього будинку», - розповів укропівець.

Під час зустрічі львів’яни взяли активну участь в обговоренні проблем і розповіли про свій неприємний досвід вирішення згаданих проблем. Ігор Зінкевич підтримав мешканців і наголосив, що найближчим часом зустрінеться з керівництвом ЖЕКу та підготує ряд запитів до відповідних інстанцій, очільника районної адміністрації з проханням посприяти у вирішенні даних проблем.