×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Укропівець Іван Гринда вимагає відремонтувати залізничні переїзди у Львові

Депутат Львівської міської ради від УКРОПу Іван Гринда звернувся до головного  інженера, першого заступника директора регіональної  філії "Львівська залізниця"  ПАТ "Українська залізниця" Зеновія Заньківа з проханням провести ремонт залізничних переїздів у місті.

«Під час проведення особистих прийомів громадян, до мене, неодноразово звертались мешканці щодо незадовільного стану залізничних переїздів у нашому місті. Зі слів львів’ян, нагального ремонту потребують переїзди по вул. Зеленій, вул. Богданівська та вул. Луганська. Особисто відвідавши згадані вище залізничні переїзди, мною було зафіксовано жалюгідний стан дорожнього полотна, що створює затори та може призвести до аварійної ситуації», - наголосив Іван Гринда.       

Він переконаний, що для державного підприємства ремонт таких незначних ділянок є репутаційним елементом та необхідним у час, коли місто потерпає у численних заторах.     

 

Нагадаємо, ще минулого року Іван Гринда на сесії Львівської міської ради звертався з аналогічним проханням до директора регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Івана Груника. Проте, жодного вирішення даної проблеми наразі немає.