×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Іван Гринда просить встановити знаки, які допоможуть впорядкувати дорожній рух

Депутат ЛМР від фракції «УКРОП» Іван Гринда звернувся до в.о. начальника управління транспорту Львівської міської ради, секретаря міської комісії з безпеки дорожнього руху О.Партики.

Зокрема, депутат просить при формуванні порядку денного засідання міської комісії з безпеки дорожнього руху включити до розгляду на комісії наступні питання:

про встановлення знаку 3.23 «(Поворот  ліворуч заборонено») з вул.Стрийської на вул.Зарицьких (додаток №1);

про перенесення знаку 3.34 (Зупинка заборонена) на пл.Митній на початок повороту на вул.Личаківську, у зв»язку із паркуванням автомобілів (додаток №2);

про встановлення «острівця безпеки» на вул.ДЖ.Вашингтона,1на пішохідному переході (додаток №3).

1265259.jpg

«Звертаюсь на комісію з безпеки руху, щоб встановити знаки, які допоможуть впорядкувати дорожній рух. Зокрема, на вул.Стрийській - Зарицькій, де ми маємо постійне перешкоджання приватного транспорту трамваєм в напрямку вул. І.Франка. Також бачимо, що припарковані автомобілі на повороті на пл.Митній в напрямку вул. Личаківської. Крім цього, в моєму окрузі є звернення мешканців про те, що на початку вул. Дж.Вашингтона автівки дуже швидко рухаються і деякі мешканці, особливо літні люди, не можуть безпечно перейти, тому звертаюсь, щоб там облаштували острівець безпеки», - зазначив Іван Гринда.