×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо реконструкції вул. Личаківської та облаштування тимчасової автостоянки

До мене, як до депутата фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді, звернулись мешканці вул. Личаківської та прилеглих до неї вулиць.

Як відомо, вже тривалий час триває ремонт вул. Личаківської і перші результати ремонтів ми бачимо вже сьогодні. Мешканці сподіваються, що магістральна вулиця, після реконструкції, стане зручнішою для пішоходів та транспорту.

 Однак,на жаль, вже зараз спостерігаємо відсутність так званих «кишень» для тимчасової стоянки громадського транспорту. Єдина паркувальна зона, яка була до ремонту за адресою Личаківська, 139, згідно нового плану стала газоном.   

Вздовж вулиці розміщені заклади громадського харчування, магазини, поштові відділення, заклади охорони здоров’я та житлові будинки. Відсутність кишень для паркування змушуватимуть автовласників паркувати автомобілі вздовж проїзної частини чим зменшуватимуть пропускну здатність магістральної вулиці.

На переконання громади мікрорайону, та мою особисту думку, така реконструкція з паркуванням транспорту вздовж проїзної частини, зведе нанівець результати реконструкції. Між будинками 117-171 по вул. Личаківській є широкий газон, що розділяє проїжджу частину та тротуар, на думку громади, логічним та зручним для усіх учасників руху було б облаштувати, з використанням тротуарної плитки, з отворами для трави, місць для тимчасової стоянки автомобілів. З однієї сторони було б збережено траву, а з іншої – створено місця для стоянки автомобілів, яких у нашому місті бракує катастрофічно.

Також на даній відремонтованій ділянці відсутні «кишеньки» для зупинок громадського транспорту, що не відповідає державним будівельним нормам та може призвести до травмування львів’ян. Звертаюсь до Вас з проханням дослухатись до ініціативи громади мікрорайону, внести зміни до плану реконструкції вул. Личаківської та облаштувати тимчасову автостоянку для автомобілів з використанням тротуарної плитки з отворами для трави між будинками 117–171 по вул. Личаківській, а також надати копію генерального плану робіт по вул. Личаківській.