×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо проведення громадських слухань з питання побудови сміттєпереробного заводу у м. Львові

Звертаюся до Вас, як депутат Львівської міської ради, якого делегували представляти їх інтереси мешканці округу мікрорайону Знесіння. Громада стурбована прикрою ситуацією щодо неналежного інформування населення про побудову сміттєпереробного заводу на вул..Пластовій, що межує із мікрорайоном Знесіння.

Наприкінці минулого року я провів декілька зустрічей з ініціативною групою громади Личаківського району. За результатами обговорень, як депутат, якому делеговані повноваження представляти інтереси саме цієї громади, отримав ряд завдань. Одне із них – надати повну офіційну інформацію від ЛКП «Зелене місто» та відповідного департаменту Львівської міської ради щодо проекту побудови заводу.

На жаль, попри те, що на сесію Львівської міської ради було винесена та проголосована Ухвала про розподіл земельної ділянки для зведення сміттєпереробного заводу, жодних громадських обговорень із мешканцями цього мікрорайону проведено не було. Більше того, складається така думка, що інформацію про те, що і де будуватимуть, міські служби ретельно приховують.

Це неприпустимо, адже відповідно до п.1,п.2.  Статті 30  «Статуту територіальної громади м. Львова» чітко зазначено, що плани побудови таких об’єктів мають бути прозорим, а громада повинна брати активну участь у широкому обговоренні.

Більше того, за інформацією деяких ЗМІ, завод матиме декілька етапів будівництва, відтак мікрорайон, де на сьогодні і так працює більш, як 35 «шкідливих» підприємств, має шанс перетворитися на сміттєзвалище.

   Мешканці округу вимагають провести громадські слухання і надати публічний доступ до матеріалів технічно-економічного обгрунтування на будівництво комплексу для сортування та компостування сміття,  виконання яких завершено у червні 2017 року. А також – офіційно представити дані відповідних екологічних експертиз про вплив на довкілля уже існуючих підприємств, та можливий вплив на довкілля нового заводу.

На  підставі вищевикладеного, керуючись частиною 4 ст. 12, ст. 13, 14, 15, 17 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»,

Прошу:

-  провести громадські слухання з питання побудови сміттєпереробного заводу у м.Львові, залучивши відповідні служби ЛМР, які займаються розробкою  проекту;

-  представити громаді для широкого ознайомлення проектну та дозвільну  документацію,  яка стосується вище згаданого проекту.