×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо переходу на використання контейнерів для збору сміття підземного закритого типу

Хочу звернути Вашу увагу на необхідність вдосконалення системи збору твердих побутових відходів у м. Львові. Смітники – це місця, які всі обходять стороною. Територія біля баків має неестетичний вигляд, неприємні запахи від сміття, яке часто розкидається довкола. Європейські міста вже давно вирішили цю проблему шляхом встановлення підземних контейнерів для збору сміття. Також  така практика  вже є у м. Києві.

Вжиття заходів щодо встановлення підземних сміттєвих контейнерів у центральній частині м. Львові необхідно розпочинати вже сьогодні. Таке практичне і екологічне рішення створить комфортні умови для мешканців і гостей міста та забезпечить привабливий зовнішній вигляд території.

Найбільшою перевагою резервуарів заглибленого типу є те, що вони повністю занурені в землю, тому сміття не розлітається вулицею, його неможливо підпалити, до нього не доберуться безхатченки. Також завдяки тому, що сміттєві контейнери розміщені в землі, термін їх використання є  набагато довшим.

 Слід зазначити, що один підземний контейнер має об’єм у 5 кубічних метрів і заміняє 5 старих відкритих контейнерів, що в свою чергу вирішить проблему нестачі вільного простору у центральній частині м. Львова.

На основі всього вищезазначеного, керуючись Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  прошу Вас вжити заходів для переходу на використання контейнерів для збору побутових відходів з наземного відкритого до підземного закритого типу контейнерів у центральній частині м.Львова.

Про результати розгляду прошу письмово інформувати мене у встановлений ч.2 ст.13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» термін.