×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Роман Іванців: «Перемога спільна, кожного з нас!»

Громада Шевченківського району пише найкращі проекти громадського бюджету. Єдина громада, з єдиними прагненням, єднання навколо спільних проектів - приречені на успіх. І доказ цьому – вже другий рік поспіль перемога мешканців Шевченківського району у конкурсі на найкращий проект громадського бюджету. Одразу дві пропозиції активістів знайшли найбільше голосів. Цього року йдеться про спорткомплекс при СЗШ № 97 та реконструкцію скверу Віри, Надії та Любові.

«У нас в районі є громадський актив – орієнтовно 15 чоловік. Ми збираємось і обговорюємо плани розвитку мікрорайону. Власне, тут і було прийнято рішення зробити ці два проекти. Згодом – долучили місцеву громаду до обговорення, дискусії велися як під під’їздами, так і в соцмережах», - розповідає один із ініціаторів, депутат ЛМР від фракції «Громадянська позиція» Роман Іванців. Так, каже він, досвід минулого року, коли також була перемога, а практичної реалізації досі немає (йдеться про реконструкцію Замарстинівського парку – Ред.), спонукав активістів працювати на випередження, тож наперед ініціювали, аби за кошти міста було зроблено проект реконструкції скверу Віри, Надії і Любові. Станом на зараз вже є готова проектно-кошторисна документація і як тільки потепліє, можна приступати до робіт - тендеру проводити не треба, адже йдеться про допорогові закупівлі. Кошторис цього громадського проекту – 500 000 грн. За ці кошти у сквері з’являться доріжки, лавочки та освітлення.

«Те саме стосується і спортивного комплексу при школі № 97. Нині ця територія не в найкращому стані. Назва спортивний комплекс радше формальна. Певні заходи були заплановані заздалегідь, це дало нам поштовх швидко перейти до реалізації. Баскетбольний, волейбольний майданчики, відкриті тренажери вже мали би робитися. Зараз проходить експертиза. Щодо футбольного стадіону, то це глобальна робота. Там проблема із дренажною системою. Проте ми готові долучати ще й забудовників, які поруч будують. Тож разом проект може коштувати ще більше, аніж 3 млн. грн., на які нам дозволяє розраховувати перемога у конкурсі», - зазначає Роман Іванців. За його ж словами, заплановано, що при спорткомплексі будуть постійно працювати додаткові спортивні секції, аби зайняти дітей різними видами спорту.

Роман Іванців констатує: таких прикладів ще не було, щоб одна й та ж громада ставала переможцем по усіх проектах, в яких брала участь.

«До нашого успіху своїми активними діями долучилась переважна більшість мешканців мікрорайону. Вчителі, педагоги із садочку, працівники жеку, пенсіонери, парафіяни - тут просто неможливо згадати кожного! Знову захоплюють наші школярі, які з власної ініціативи агітували, створювали та розповсюджували листівки. Перемога заслужена! Перемога спільна, кожного з нас! Плоди цієї перемоги ми неодмінно будемо пожинати наступного року»! – наголосив Роман Іванців.