×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

УКРОПІВЕЦЬ ЗАПРОПОНУВАВ ШЛЯХ ВИРІШЕННЯ ТРАНСПОРТНОГО КОЛАПСУ У ЛЬВОВІ

На сесії Львівської міської ради депутат від фракції "УКРОП" Іван Гринда звернувся до міського голови Андрія Садового з проханням побудувати у місті нові транспортні розв'язки. Адже за останні декілька років у місті значно зросла кількість приватного транспорту, що, своєю чергою, зумовило величезне навантаження на і так завантажені вулиці міста. Та вочевидь найболючіше така ситуація вдарила по громадському транспорту, який більшу частину робочого часу простоює у чисельних заторах.
"Попри те, що значна частина міського бюджету витрачається на ремонт доріг, останній рік чітко продемонстрував, що головна причина виникнення заторів це, в першу чергу, відсутність сучасних інфраструктурних транспортних розв’язок", - звернувся укропівець Гринда.

Нагадаємо, за минулі роки у місті вже були напрацьовано ряд проектів, що могли б значно спростити рух на певних ділянках міста. Так, до прикладу, йдеться про створення транспортної розв’язки вулиць Городоцької – Сяйво – Кузневича, добудова додаткової смуги руху від кільця вул. Зеленої–Луганська до вул. Зубрівської.

"Окрім цього вважаємо за необхідне будівництво кругового кільця по вул. Личаківська – вул. Пасічна. Впевнені, якщо вже наступного року ми почнемо реалізовувати дані транспортні проекти, то значно спростимо у майбутньому пересування містом та позбудемось значної кількості заторів, у яких щодня простоюють тисячі львів’ян", - наголосив Іван Гринда.