Версія для друку

Сергій Івах закликає мешканців прийти на громадські слухання, щоб не допустити забудови стадіону "Сільмаш"

Депутат Львівської міської ради, секретар комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища ЛМР Сергій Івах звертається до небайдужих громадян прийти на громадське слухання 27 листопада, щоб висловити свою позицію і не допустити забудови на стадіоні «Сільмаш». 

Зі слів Сергія Іваха, 27 листопада о 18:00 год. відбудеться важливе для спортивної спільноти Львова громадське слухання. А саме, слухання детального плану щодо зміни функціонального зонування території у районі вул. Сулими, вул. Поперечної, вул. Зв’язкової у м. Львові.

«Йдеться про повернення території з житлової забудови у спортивну, що дасть змогу зберегти для громади Львова стадіон «Сільмаш». Уже не один рік місцеві мешканці борються за те, щоб не допустити забудови стадіону. Вони проводили різні акції протесту: перекривали дорогу, приходили на сесію міськради, щоб висловити свою позицію».

Як зазначив депутат, у питанні стадіону «Сільмаш» є два напрямки боротьби. «Перший - повернення у комунальну власність споруд стадіону, другий — повернення землі малого тренувального поля. Мною ще півроку назад були подані звернення в управління архітектури щодо зміни зонінгу цієї території. У травні виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення про розроблення детального плану. А це, в свою чергу, дасть змогу території, де можна було зводити житлову і офісну забудову, повернути у межі стадіону», - зазначив Сергій Івах.

 

Місце проведення громадського слухання: велика сесійна зала Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок,1). Початок о 18.00.