×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Іван Гринда пропонує встановити знак «Зупинка заборонена» на пл. Галицькій біля пам’ятника королю Данилу

Депутат Львівської міської ради Іван Гринда звернувся у міську комісію з безпеки дорожнього руху щодо низки важливих питань. Зокрема, про встановлення знаку «Зупинка заборонена» на пл. Галицькі біля пам’ятника королю Данилу.  

«Зараз змінений рух на перехресті вулиць Франка, Левицького, Князя Романа і Шухевича. Відтак утворюються корки через те, що біля пам’ятника королю Данилу праворуч припарковано автомобілі. Є ще кілька важливих проблем. Зокрема, на вул. Саксаганського не до кінця встановлені стовпчики для блокування автомобілів. Через це авто виїздять на пішохідний перехід і мешканці міста, особливо з дитячими візочками, змушені виходити на проїжджу частину. Крім цього, потрібно вирішити питання про розширення проїжджої смуги на перехресті вулиць Липова Алея та В.Стуса, встановити  зупинку громадського транспорту  на вул.Білогорська,40 та встановити знак «Поворот ліворуч заборонено» на перехресті вулиць Генерала Чупринки та С.Бандери», - зазначив Іван Гринда.

Зі слів депутата, створення міської комісії з безпеки дорожнього руху дозволило оперативно вирішити багато важливих питань з організації дорожнього руху.  

«Із 2006 року по 2015 рік я був членом цієї комісії, єдиний з депутатського корпусу. Вважаю, що ця комісія зробила багато важливих справ, які, можливо, непомітні на перший погляд. До складу комісії входять керівники департаменту житлового господарства та управління транспорту, представники  депутатського корпусу, поліції, керівники комунальних відділів управлінь районних адміністрацій та члени громадських організацій».         

На думку Івана Гринди, одним з найважливіших питань, яке потребує вирішення, є створення середнього транспортного кільця в місті.

«Через відсутність середнього кільця весь транспорт їде через центральну частину і, таким чином, частково блокує громадський транспорт, що призводить до корків. Я вважаю, що це неправильно, тому потрібно частково обмежити в’їзд у центральну частину приватних авто. Для того, щоб це втілити, треба мати альтернативу – середнє транспортне кільце».