×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо впровадження ЕТС ProZorro.Продажі у м.Львові

2 серпня 2017 року Львівська міська рада підписала Декларацію про приєднання міста Львова до ProZorro.Продажі - спільного проекту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Фонду гарантування вкладів України та Transparency International Україна, з метою підвищення ефективності використання майна територіальної громади, забезпечення прозорих та ефективних правил продажу та оренди майна, створення сприятливих умов для розвитку підприємництва у межах територіальної громади.

Однак, впровадження електронної торгової системи (ЕТС) ProZorro.Продажі потребує конкретних кроків з боку Львівської міської ради.

Зокрема Концепція взаємодії органів місцевого самоврядування з (ЕТС) ProZorro.Продажі передбачає обов’язок Львівської міської ради затвердити два нормативні акти (Порядок відчуження комунального майна, що належить до комунальної власності територіальної громади та Порядок проведення конкурсу на право оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади) і укласти з Оператором договір про взаємодію щодо організації проведення публічних торгів (аукціонів) про продаж комунального майна з використанням ЕТС ProZorro.Продажі.

З огляду на те, що Львів є лідером рейтингу прозорості міст Transparency International Україна, враховуючи, що з моменту підписання Декларації минуло близько 3 місяців та  керуючись ст. ст. 19, 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»,

ПРОШУ:

  1. Невідкладно підготувати проекти Ухвал Львівської міської ради про затвердження Порядку відчуження комунального майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Львова (Додаток 1), та Порядку проведення конкурсу на право оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Львова (Додаток 2).
  2. Включити дане питання в порядок денний чергового пленарного засідання Львівської міської ради.

Додаток 1: Порядок відчуження комунального майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Львова.

Додаток 2: Порядок проведення конкурсу на право оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Львова.

Письмову відповідь про результати розгляду даного запиту, прийняті рішення та вжиті заходи із долученням копій підтверджуючих документів прошу надіслати протягом 10 днів за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, каб. 228 та копію на електронну адресу: openuhp@gmail.com