×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

УКРОП ВИМАГАЄ ВПОРЯДКУВАТИ ЗАЛІЗНИЧНІ ПЕРЕЇЗДИ

На сесії Львівської міської депутат від фракції "УКРОП" Іван Гринда звернувся до директора регіональноїфілії "Львівська залізниця"ПАТ "Українська залізниця" Івана 

 Груника з проханням впорядкувати злізничні переїзди.

"Під час проведення особистих прийомів громадян, до мене, як до депутата фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді, неодноразово звертались мешканці щодо незадовільного стану залізничних переїздів у нашому місті", - наголосив Іван Гринда.

Зі слів львів’ян, нагального ремонту потребують переїзди по вул. Зеленій, вул. Богданівська та вул. Луганська. Особисто відвідавши згадані вище залізничні переїзди, мною було зафіксовано жалюгідний стан дорожнього полотна, що створює затори та може призвести до аварійної ситуації.  

"Звертаюсь до Вас, з проханням цього року провести ремонт залізнихних переїздів по вул. Зеленій, Богданівській та Луганській. Впевнений, що для державного підприємства ремонт таких незначних ділянок є репутаційним елементом та необхідним у час коли місто потерпає у численних заторах", - зазначив Гринда.