×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо підготовки та розгляду проекту ухвали про основні напрямки бюджетної політики на наступний рік

Відповідно до п. 2 ст. 70 Регламенту Львівської міської ради 7-го скликання, затвердженого ухвалою міської ради № 260 від 17.03.2016 «Про Регламент Львівської міської ради 7-го скликання» після затвердження звіту про виконання міського бюджету м. Львова за попередній рік на основі інформації про виконання поточного міського бюджету м. Львова та прогнозів про соціально-економічний розвиток Рада приймає рішення про основні напрямки бюджетної політики на наступний рік. Проект рішення подає на засідання Ради Львівський міський голова за погодженням з профільною постійною комісією з врахуванням пропозицій інших постійних комісій Ради.

Згідно п. 3 ст. 70 Регламенту Львівської міської ради 7-го скликання проект міського бюджету м. Львова має бути розроблений на основі рішення про основні напрямки бюджетної політики на наступний рік, відхилення від неї повинні бути зазначені окремо і грунтовно вмотивовані.

29.08.2017 року мною було скеровано депутатське звернення начальнику управління «Секретаріат ради» п. Ю. Лукашевському про надання інформації щодо прийнятих міською радою ухвал про основні напрямки бюджетної політик м. Львова за період з 2008 року по 2016 рік, на яке було надано відповідь, та з якої вбачається, що міською радою 30.09.2009 було прийнято ухвалу № 2879 «Про основні напрямки бюджетної політики м. Львова на 2010 рік», (бюджетна резолюція) в подальшому такі ухвали міською радою не приймались.

Враховуючи зазначене, з метою забезпечення збалансованого економічного та соціального розвитку міста, ефективного використання його фінансових ресурсів, прошу Вас забезпечити виконання п. 2 і п. 3 ст. 70 Регламенту Львівської міської ради 7-го скликання та доручити відповідним виконавчим органам міської ради підготувати та подати на розгляд засідання Ради проект ухвали про основні напрямки бюджетної політики на наступний рік за погодженням з профільною постійною комісією з врахуванням пропозицій інших постійних комісій Ради.

У відповідності до ст. 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», прошу Вас повідомити мене про результати розгляду даного запиту.