×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутат БПП вимагає у міських чиновників вирішити проблему із транспортом у Львові

Депутат фракції Блок Петра Порошенка «Солідарність» у Львівській міській ради Петро Адамик на пленарному засіданні подав запит щодо пасажирських перевезень.

У січні цього року мав відбутися конкурс на визначення перевізників у Львові. Однак процедуру конкурсу було призупинено через низку судові позовів від учасників конкурсу та громадських організацій.

У квітні все-таки відбувся конкурс на два лоти з чотирьох. За його результатами управління транспорту Львівської міської ради уклало договори на перевезення пасажирів з ПАТ “Львівське АТП-14630” та ТзОВ “Міра і К” по об’єкту № 2 та об’єкту №4 ( по 10-ти автобусних маршрутів з кожним). Відповідно, об’єкти конкурсу №1 та №4 (25 і 5 автобусних маршрутів відповідно) не набрали достатнього голосів. Таким чином, ТзОВ “Фіакр-Львів”, яке було претендентом на перемогу по об’єкту №4, подало до суду про скасування оголошення конкурсу, який уже відбувся. А ЛК АТП №1 продовжило надавати пасажирські перевезення на підставі рішення виконавчого комітету Львівської міської ради. Ще й в подальшому уклало угоду з ТзОВ “Фіакр-Львів” про здійснення перевезень на інших маршрутах, також на підставі рішення виконавчого комітету.

Фактично АТП-1 через рішення виконкому перебирає на себе маршрути від приватних перевізників. Однак рішення виконкому не означає укладання договору на громадські перевезення між управлінням транспорту та перевізниками.

В липні 2017 року управління транспорту скерувало листи ПАТ “Львівське АТП-14630” та ТзОВ “Міра і К” про дострокове розірвання в односторонньому порядку договорів про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. В свою чергу, підприємства подали до Господарського суду Львівської області позов і отримують рішення про можливість й надалі працювати на маршрутах. На судове засідання представники Львівської міської ради не з’явились.

Зараз ситуація із громадськими перевезеннями є незрозумілою, на маршрути не виходять десятки, а то й сотні машин.

Ще у грудні минулого року Петро Адамик вже подавав депутатський запит із конкретними пропозиціями щодо вирішення проблеми транспорту:

  1. Провести оцінку (аудит) пасажирських потоків нашого міста і по результатах розробити рекомендації стосовно забезпечення пасажирським транспортом та відповідності існуючій схемі пасажирських перевезень.
  2. Створити всі умови, щоб тендер на пасажирські перевезення відбувся прозоро, а угоди які будуть підписані з перевізником, гарантували міській раді якість пасажирських перевезень.
  3. Передбачити штрафні санкції за недотримання істотних умов угоди.
  4. Не допускати до тендеру компанії, які не володіють автомобільним парком, що дозволяє забезпечити 100% наявність машин на маршруті.
  5. При визначенні маршруту, який виставляється на конкурс, вимагаємо обов’язкового погодження з керівниками районів, а також міським головою Винник, селищними головами Рудно та Брюхович, а також їхню участь у засіданні конкурсної комісії.

Опісля було ще кілька запитів від депутата. Однак усі вони залишилися без відповіді.

Таким чином, у сьогоднішньому запиті на основі усього вищезазначеного та керуючись ст.ст. 13, 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Петро Адамик просить у міського голови:

1.Терміново вирішити проблему з безладом в транспортній галузі міста;

  1. Передбачити у договорах про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування умови, які будуть гарантувати міській раді якість пасажирських перевезень.