×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львів’яни просять міську раду викупити із приватної власності приміщення та територію стадіону «Торпедо»

Мешканці Шевченківського району хотіли самотужки зробити ремонт у приміщеннях на території стадіону «Торпедо», що на вул. Золотій, 40а. Однак виявилося, що ці приміщення вже у приватній власності і громаді міста не належать. Це означає, що ласий шматок площі може бути забудовано, а діти й дорослі втратять можливість тут тренуватися чи гуляти у «зеленій зоні».

Місцеві мешканці і тренери самостійно доглядають за стадіоном: підстригають траву, роблять розмітку та прибирають прилеглі території, утримують їх та впорядковують. Також понад десять років цей стадіон використовують для тренувань дітей і підлітків двох футбольних клубів – ФК «Вікторія» установи дитячо-юнацьких молодіжних клубів Шевченківського району міста Львова та «Покрова».  Також на території стадіону щоденно гуляють молоді сім'ї з дітьми.

Сьогодні на пленарному засіданні щодо цього питання подав запит депутат Сергій Івах (фракція партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у Львівській міській раді).

«До мене, як депутата Львівської міської ради, звернулись мешканці Шевченківського району та батьки, діти яких тренуються на стадіоні «Торпедо» з проханням вирішити питання щодо законності набуття у власність приміщень і територій стадіону «Торпедо», а також питання щодо можливості викупу цих об’єктів містом для реалізації відповідних спортивних проектів.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 13, 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», прошу Вас проаналізувати умови і законність набуття приватної власності на приміщення за адресою вул. Золота, 40а, а також розглянути питання про можливість викупу Львівською міською радою цих приміщень та території стадіону «Торпедо» з метою задоволення суспільних потреб територіальної громади м. Львова», - йдеться у депутатському запиті.