×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

За час роботи комісії з врегулювання ситуації на ринку "Привокзальний" проведено його інвентаризацію

У Львівській міській раді відбулось чергове засідання комісії з врегулювання ситуації на ринку "Привокзальний". На засіданні обговорили поточні питання щодо вирішення конфлікту між підприємцями та ТзОВ"Привокзальний ринок".

Як повідомив голова комісії, депутат ЛМР Сергій Івах, за час роботи детально вивчено наявну документацію, направлено запити у різні інстанції для вивчення матеріалів справи.

«За період нашої роботи нам вдалось детально опрацювати усю наявну документацію. Також ми провели не одне виїзне засідання на ринку та поспілкувались з усіма сторонам конфлікту. У результаті - під час сесії Львівської міської ради було оприлюднені результати проміжного звіту про роботу комісії, в якому вказані виявлені порушення. Крім цього, юридичним департаментом здійснено інвентаризацію Привокзального ринку, залишилось ще зробити кілька уточнень».

Зі слів голови комісії, за результатами засідання буде направлено листи до управління комунальної власності, управління земельних ресурсів та інших служб.

«Нам вдалось провести велику роботу і зібрати усі матеріали справи щодо конфлікту між підприємцям та ТзОВ «Привокзальний ринок». Залишилось з’ясувати лише певні деталі, тож, сподіваюсь, найближчим часом зможемо вийти на фінішну пряму у цій непростій справі».