×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатське звернення Остапа Доскіча щодо інформування населення про надання безоплатних транспортних послуг у м. Львові


До мене, як голови комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики звертаються мешканці міста Львоващодо порушень правил транспортного перевезення пасажирів у місті Львові.
Мешканці нашого міста, які користуються громадським транспортом, скаржаться на те, що водії маршрутних засобів вимагають від пасажирів пільгових категорій оплачувати 50% вартості проїзду. Така ситуація є неприпустимою, оскільки експеримент із монетизації пільг на проїзд у громадському транспорті відклали щонайменше до жовтня 2017 року.
На жаль, перевізники, які надають послуги перевезень у місті Львові, користуючись необізнаністю літніх львів’ян, змушують пільговиків оплачувати проїзд.
Цьому сприяє і низька інформативність людей про те, які маршрути вважаються міськими, а які приміськими: є маршрути з кінцевими зупинками на окраїнах Львова.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», та ст.49 Закону України «Про місцеве самоврядування»,
Прошу:
- провести належну інформаційну кампанію та донести до відома пасажирів пільгових категорій населення про безоплатний проїзд у громадському транспорті Львова;
Письмову відповідь про результат розгляду даного звернення та вжиті заходи прошу надіслати у 10-ти денний строк за адресою : м.Львів, пл.Ринок,1, к.222.