Версія для друку

Іван Гринда вимагає відновити курсування низькопідлогових автобусів на маршруті №37

Депутат фракції «Українськіе об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді Іван Гринда пропонує відновити курсування низькопідлогових автобусів на маршруті №37, який обслуговує АТП-1.

 З проблемою відсутності пасажирських автобусів, пристосованих для неповносправних громадян на міському маршруті №37, до депутата звернулися під час проведення особистого прийому громадян мешканці вул. Медової Печери.

 “Зі слів мешканців, без жодного попередження, перевізник, що обслуговує маршрут, порушивши умови договору, зняв з рейсу усі низькопідлогові автобуси, чим практично унеможливив пересування містом значної кількості неповносправних львів’ян”, - зазначає у своєму запиті на адресу міського голови Іван Гринда.

 Депутат озвучив ще один неприємний факт, на який звертають увагу люди з особливими потребами. Це відсутність у центральній частині міста біотуалетів для неповносправних.     

 Тому Іван Гринда вимагає для створення сприятливих умов для неповносправних - відновити курсування низькопідлогових автобусів на маршруті №37, і встановити у центральній частині міста біотуалетів.