×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Укропівець Іван Гринда пропонує починати робочий день із 8.30

Депутат фракції «УКРОП» у Львівській міській раді Іван Гринда, проаналізувавши відсоткове співвідношення початку роботи у загальноосвітніх навчальних закладах, органах місцевого самоврядування та комунальних установах міста, поряд з будівництвом транспортних автошляхів та капітальним ремонтом старих вулиць, звернувся до міського голови Львова з пропозицією ввести з 1 вересня 2017 року, робочий графік у загальноосвітніх школах, закладах місцевого самоврядування та комунальних установах міста початок робочого часу з 08:30 – 09:00 год.

Початок робочого часу депутат пов’язує із рівнем автомобільних заторів. За результатами численних досліджень, найбільший рівень автомобільних заторів у середмісті відбувається у період 08:15 по 09:30 години. Як відомо, о 09:00 починають свій робочий день майже усі державні установи, органи місцевого самоврядування, освітні навчальні заклади та велика кількість підприємств різної форм власності у місті.

«З таким транспортним колапсом стикалось багато міст. Європейський досвід наших західних сусідів пропонує різні підходи до вирішення цієї ситуації. До прикладу, у Німеччині початок робочого дня з 07:00 – 07:30 год., у наших сусідів поляків робочий день починається о 08:00 год.», - додав депутат.

Іван Гринда звертається до керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності розглянути запропоновану ініціативу.