×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит Івана Гринди про виділення коштів на розроблення проектно – кошторисної документації побудови тролейбусного маршруту від вул. Зеленої до вул. Пасічної

6 квітня на засіданні сесії Львівської міської ради депутат фракції «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Іван Гринда звернувся з проханням надати доручення та вже цього року при внесенні змін до бюджету розвитку закласти кошти для розроблення проектно – кошторисної документації побудови тролейбусного маршруту від вулиці Зеленої до вулиці Пасічної.

Нагадаємо, що на початку тижня з ініціативи депутатів-укропівців Львівської міської ради Богдана Гули та Івана Гринди у приміщенні Львівського техніко-економічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» відбулись перші громадські слухання щодо будівництва цієї тролейбусної лінії.

«Актуальність та необхідність такого транспортного сполучення викликала чималу зацікавленість громади мікрорайону та значну кількість пропозицій, що були озвученні львів’янами. Знаковим є той факт, що усі присутні одноголосно підтримали необхідність побудови такого сполучення та потребу усього мікрорайону у доступному соціальному транспорті», - зазначив Іван Гринда.

Депутат також зазначив, що з запуском трамвайного сполучення №8 та побудовою у Сихівському районі нової потужної електричної підстанції значно зменшилась вартість побудови та утримання ініційованого тролейбусного маршруту.