×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

З ініціативи депутата ЛМР Ігоря Зінкевича на маршруті № 9 збільшили кількість маршруток та покращили якість сервісу

Завдяки наполегливості депутата Львівської міської ради – укропівця Ігоря Зінкевича у Львові на автобусному маршруті №9 «Автовокзал (вул.Стрийська) – с. Муроване» збільшено кількість автобусів, а також покращено сервіс обслуговування пасажирів. Відтепер пасажири чекають на машрутку на зупинці не більше 15 - 20 хвилин.

Цим маршрутом користуються мешканці Львова і області для того, аби дістатися до Львівського державного онкологічного регіонального діагностично-лікувального центру. Користувачі цього маршруту поскаржилися депутатові Львівської міської ради на те, що на цьому маршруті курсує тільки одна машина. Це призводило до незручностей та довгих очікувань на зупинці.

Депутат Ігор Зінкевич двічі звертався до виконавчих структур Львівської міської ради та до перевізників з вимогою збільшити кількість автобусів на цьому маршруті. «Тішусь, що вдалося добитися результатів. На автобусному маршруті № 9 перевізники збільшили кількість автобусів та покращилась якість перевезень А це для людей головне!», - зазначає укропівець.

Самі пасажири так розповідають про нові маршрутки: «Невже цей день настав!?...Ти їдеш і не боїшся забруднитись, в салоні просторо і тепло! Водії охайно одягнені, в білих сорочках, в салоні немає запаху сигарет. НІХТО не хамить пільговикам, ні пенсіонерам, ні людям з особливими потребами. ДЯКУЄМО за сервіс, на який ми так довго чекали».