×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

На засіданні комісії з врегулювання ситуації на ринку «Привокзальний» обговорили можливість інвентаризації ринку

У Львівській міській раді відбулось засідання комісії з врегулювання ситуації на ринку «Привокзальний» за участю підприємців та власників торгових павільйонів, що здійснюють торговельну діяльність на ринку.

Під час засідання голова комісії Сергій Івах, поінформував підприємців про напрацювання комісії за час роботи. Також він наголосив на необхідності проведення повної комплексної інвентаризації ринку «Привокзальний» та топографічної зйомки.

«Наша комісія продовжує здійснюватись збір та узагальнення інформації про фактичний стан справ на Привокзальному ринку, зокрема в розрізі трьох комплексів питань: землекористування, користування нерухомим майном комунальної власності міста та питання тарифів. Структура власності різних суб’єктів на території ринку є дуже розрізненою, узагальненою інформацією ніхто не володіє. Відтак в процесі роботи комісія дійшла висновку про необхідність проведення повної та всебічної комплексної інвентаризації ринку «Привокзальний» та топографічної зйомки вказаного ринку.Основним завданням є зрозуміти, хто працює на ринку, виявити власників, які є на цій території, з’ясувати, чи згідно з документами загальний метраж відповідає дійсності», - пояснив Сергій Івах.

Зі слів голови комісії, виконавчим комітетом було прийнято рішення від 19.12.2016р., згідно з яким управлінню комунальної власності надано функції замовника на проведення вищевказаних інвентаризації та топографічної зйомки. Проте 3 березня було ухвалено повторне рішення виконкому №157, відповідно до якого функції замовника інвентаризації та топографічної зйомки передано в юридичний департамент.  Відтак найближчим часом будуть укладені угоди з компаніями, які проводитимуть ці роботи.