×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

20 березня відбудеться засідання комісії з врегулювання ситуації на ринку «Привокзальний», на якому розглянуть проведення інвентаризації ринку

20 березня 2017 року о 14.00 год у великій сесійній залі Львівської міської ради відбудеться засідання комісії з врегулювання ситуації на ринку «Привокзальний».

Як повідомив голова комісії, депутат ЛМР Сергій Івах, у порядку денному засідання комісії розглядатиметься питання проведення інвентаризації та топографічної зйомки ринку «Привокзальний».

«Із моменту створення комісії та обрання голови, було проведено чотири засідання комісії за участі представників усіх сторін конфлікту – адміністрації ринку, представників вільної профспілки «Ринок Привокзальний», представників приватних підприємців – власників нерухомого майна на території ринку. Також здійснено два виїзди голови комісії безпосередньо на територію ринку, а на минулому пленарному засіданні ЛМР проведено звіт  комісії», - розповів Сергій Івах.

Зі слів голови комісії, в процесі роботи виявлено ряд порушень у функціонуванні ринку «Привокзальний». Зокрема, стосовно питань землекористування, комісією зібрано та опрацьовано усю наявну в структурних підрозділах Львівської міської ради документацію та інформацію з 2000 року.

«Для прикладу, як з’ясувалось, ТзОВ «Привокзальний ринок» платить орендну плату, яка розрахована відповідно до методик 2001 року і становить лише 25 тис. грн. в місяць за 2,5 тисячі метрів квадратних площі. Вважаю, що повноцінна робота комісії для врегулювання конфлікту можлива виключно за результатами проведеної комплексної інвентаризації. Відтак з метою об’єктивного вирішення даного питання, запрошую на чергове засідання комісії усіх підприємців та власників торгових павільйонів, що здійснюють торговельну діяльність на ринку «Привокзальний», - повідомив Сергій Івах.