×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо впорядкування документації для тимчасових майданчиків перевантаження сміття

Звертаюсь до Вас,як депутат Львівської міської ради та голова комісії  інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики з приводу перевантаження сміття у межах Львова перевізниками, з якими Львівська міська рада уклала договори про вивезення твердих побутових відходів.

 Оскільки питання побудови  сміттєспалювального  заводу - справа не одного року, і місто ще довго буде змушене  потерпати від затримки вивезення сміття,у підприємств-перевізників гостро стоїть потреба у майданчиках для перевантаження сміття з малих на більш габаритні машини.

На сьогодні погоджено та працює два майданчики  у Львові за адресами: вул. Городоцька,280 та вул.Апостола Данила,1. Інші майданчики перевантаження є нелегальними та викликають спротив у громади. Як правило, на питання мешканців про дозвільні документи, перевізник запевняє – договору із власником приватної території, де відбувається перевантаження сміття, цілком додстатньо.

На жаль, таке питання, як перевантаження твердих побутових відходів на території міста, повинно бути чітко врегульоване місцевою владою, та вироблена схема надання відповідних дозволів. Натомість, у типовому договорі із надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, про перевантаження сміття немає жодного слова. То ж окрім нагляду громади(яка не завжди в змозі потрапити на приватну територію), жодна міська  служба не контролює питання із виникненням відповідальності за стихійні«сміттєві майданчики».Така бездіяльність місцевої влади може у подальшому обернутись для міста екологічним лихом.

На  підставі вищевикладеного, керуючись частиною 4 ст. 12, ст. 13, 14, 15, 17 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»,

Прошу:

1.Для дотримання  пожежної, техногенної та екологічної безпеки,зобов’язати усі підприємства, які надають місту  послуги з вивезення побутових відходів,  погоджувати місця та терміни перевантаження сміття у м. Львові:

- з районними адміністраціями м.Львова;

- з управлінням  екології  м.Львова;

- з комісією екології та природокористування м.Львова;

- з пожежною службою м.Львова;

2.Погоджувати розташування майданчика для перевантаження сміття з мешканцями (відповідного мікрорайону) м.Львова.

3.Длязапобігання надлишкового шумового фону, неприємного запахута дотримання санітарних норм, встановити  конкретну допустиму відстань  розміщення майданчиків перевантаження сміття від житлових будинків.

4.При порушенні договірних умов визначити штрафні санкції.

Про результат розгляду цього запиту прошу повідомити мене у строки визначені  ч.2 ст.13 Закону України «Про статус депутата місцевих рад» та відіслати відповідь за адресою: м.Львів, пл.Ринок,1, к.222.