×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Цього року планують відремонтувати вулицю Котлярську

На вчорашньому пленарному засіданні депутат Львівської міської ради Сергій Івах звернувся до міського голови Андрія Садового з проханням вирішити питання ремонту дороги на вулиці Котлярській.
З його слів, минулого року на реконструкцію цієї вулиці було передбачено 4,5 млн. грн. Проте Галицька адміністрація використала ці кошти на інші об’єкти через відсутність проектно-кошторисної документації.
«Сьогодні уже розроблене ПКД і заплановано 1,9 млн. грн. на закладення бруківки на Котлярській. Проте виникла нова проблема – досі не передбачені кошти для переукладання колектора «Львівводоканалом». Колеги-депутати з інженерної комісії підтримали рішення закласти стрічку з потрібним фінансуванням у бюджет. Однак довести до затвердження на сесії цю справу ніяк не вдається», - зазначив Сергій Івах.
Як повідомив депутат, міський голова дав доручення керівнику департаменту житлового господарства Сергію Бабаку переглянути пріоритетність освоєння коштів для «Львівводоканалу, аби синхронізувати брукування та заміну мереж під час ремонту дороги.
Додамо, що у минулому році у Галицькому районі проведено ремонт доріг на вулицях Медовій, Газовій, Детька та Таманській.