×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо несвоєчасного подання документів на розгляд депутатських комісії ЛМР

Звертаюсь до Вас, як депутат Львівської міської ради та голова комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики, з проханням вжити належних заходів щодо системного порушення посадовцями Львівської міської ради Положення про постійні комісії Львівської міської ради 7-го скликання, а саме несвоєчасного подання документів для розгляду на комісію.
Відповідно до пункту 3.8. Положення, «розгляд документів здійснюється відповідно до затвердженого порядку денного засідання постійної комісії ради. Порядок денний затверджує голова постійної комісії ради не пізніше 14.00 год. робочого дня, що передує дню засідання комісії».
На жаль, упродовж 2016 року, були випадки, коли документи для погодження комісією надавали перед засіданням комісії, а подекуди пакет документів посадовці приносили у ході роботи комісії. Це неприпустимі порушення, які не дозволяють членам комісії виконувати свої обов’язки та належно ознайомлюватись з усіма документами.
На підставі вищевикладеного, керуючись частиною 4 ст. 12, ст. 13, 14, 15, 17 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»,

Прошу:
-привести у відповідність роботу структурних підрозділів Львівської міської ради в частині дотримання пункту 3.8 Положення про постійні комісії Львівської міської ради 7-го скликання, та надавати документи на погодження комісією у встановлений термін,а саме до 14:00 робочого дня, що передує дню засідання комісії.

Про результат розгляду цього запиту прошу повідомити мене у строки визначені ч.2 ст.13 Закону України «Про статус депутата місцевих рад» та відіслати відповідь за адресою: м.Львів, пл.Ринок,1, к.222.

 

                                                                                                                     Остап Доскіч