×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Богдан Гула: Громада просить добудувати тролейбусну гілку від ДБК на вулиці Зеленій до Пагорба Слави

Таке рішення дасть можливість розвантажити пасажиропотік у мікрорайоні Пасічної і вирішити проблеми із транспортом у мікрорайоні, що динамічно розвивається. На прохання мешканців міста із таким зверненням до виконавчої влади міста сьогодні, 1 грудня, на сесії Львівської міськради звернувся Богдан Гула, депутат від фракції «Українського об’єднання патріотів - УКРОП».

Темпи розвитку мікрорайону створили проблему із пасажиропотоком, що збільшився майже вдвічі. Кількість громадського транспорту у районі Пасічної є вочевидь недостатньою. На особистих прийомах до Богдана Гули звертаються мешканці мікрорайону із проханням знайти рішення проблеми, аби їм не доводилось годинами очікувати міських маршруток.


«Львів’яни просять розглянути можливість проведення тролейбусної лінії від вул. Зеленої (ДБК) до вул. Пасічної (Пагорб Слави). Це й справді значно розвантажить пасажиропотік та дозволить мешканцям прилеглих мікрорайонів якісно та швидко пересуватись містом. Варто до них дослухатись»,- аргументує необхідність таких змін Богдан Гула.