×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Звернення депутата Львівської міської ради Петра Адамика по транспорту

На сьогоднішній день пасажирські перевезення є одним із пріоритетних завдань, які міська рада повинна вирішити в найкоротші терміни.

Різними поправками, доповненнями та змінами схема пасажирських перевезень спотворилась і не відповідаєані сучасним вимогам, ані потребам Львів’ян. В час кризи ми не повинні створювати додаткових проблем мешканцям, а навпаки, давати шанс знайти нову роботу, мати можливість працювати в будь-якому куточку міста.

Тому, враховуючи, що запуск трамваю на Сихів який без перебільшення серйозно вплинув на зміну пасажиропотоків та до кінця року завершаться угоди на пасажирські перевезення, просимо:

1. Провести оцінку (аудит) пасажирських потоків нашого міста і по результатах розробити рекомендації стосовно забезпечення пасажирським транспортом та відповідності існуючій схемі пасажирських перевезень.
2. Створити всі умови, щоб тендер на пасажирські перевезення відбувся прозоро,а угоди які будуть підписані з перевізником, гарантували міській раді якість пасажирських перевезень. На нашу думку, договір повинен містити чіткі вимоги інтервалів руху враховуючи збільшення навантаження в час пік, а також чітко встановлювати години першого та останнього рейсу. Це особливо важливо для спальних районів міста та Винник, Рудно, Брюхович, адже сьогодні студенти та просто зайняті люди часто не можуть повернутись з роботи у вечірній час.
3.Передбачити штрафні санкції за недотримання істотних умов угоди.
4.Не допускати до тендеру компанії, які не володіють автомобільним парком,що дозволяє забезпечити 100% наявність машин на маршруті.
5. При визначенні маршруту, який виставляється на конкурс, вимагаємо обов’язкового погодження з керівниками районів, а також міським головою Винник, селищними головами Рудно та Брюхович, а також їхню участь у засіданні конкурсної комісії.

Водночас, вважаємо необхідним прискорити роботи по запровадженню електронного квитка та в будівництві перехоплюючих автостанцій на в’їздах у місто.

Про результати розгляду запиту прошу повідомити мене у 10-тиденний строк