×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо необхідності звільнення площі Князя Ярослава Осмомисла від незаконної торгівлі

Сьогодні в історичному середмісті Львова доступність і корисність громадських просторів часто є під загрозою. Зокрема, це стосується площі Князя Ярослава Осмомисла, що знаходиться в самому центрі міста.
Уже впродовж багатьох років на цій площі ведеться незаконна стихійна торгівля. Територію заполонили торгові ятки, мафи та торгівля, яка здійснюється на хідниках. На це заплющують очі всі служби міста, включно з муніципальною поліцією.
Крім того, серед цього захаращеного простору знаходиться зупинка громадського транспорту, що в свою чергу, створює незручності для пасажирів та може призвести до нещасних випадків.
Зрозуміло, що такий хаос на площі в історичному середмісті поблизу театру М. Заньковецької та оперного театру створює непривабливий вигляд Львова як туристичного центру України.
Вважаю, що міській владі потрібно усвідомити історичну цінність цього середовища та докласти максимум зусиль для наведення порядку.

Відтак, керуючись інтересами мешканців та приписами ст.ст. 11, 22, 49 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», -

Враховуючи вищезазначене,
прошу Вас:

Звільнити площу Осмомисла та вул. Стару від незаконної торгівлі.