×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит Петра Адамика щодо встановлення надземного пішохідного переходу на вул. Б. Хмельницького

До мене як депутата Львівської міської ради часто звертаються мешканці Львова з проханням вирішити проблему незадовільного дорожнього руху на вулиці Богдана Хмельницького (район Галицького перехрестя).

Так, на зазначеній ділянці дороги знаходиться обладнаний світлофором пішохідний перехід. Зважаючи на те, що неподалік розташований в’їзд у Львів, вищезазначеною ділянкою дороги користується велика кількість водіїв, що в’їжджають у Львів чи виїжджають з нього. Таким чином, через необхідність зупинки руху за вказівкою світлофора, на згаданій ділянці дороги завжди утворюються затори.

Ситуація є не лише незручною для водіїв, але й небезпечною для пішоходів, адже потік транспорту бува дуже великий. Як вирішення ситуації, можливо облаштувати замість наземного пішохідного переходу підземний або надземний. Зокрема, перевагами надземного пішохідного переходу будуть: більший рівень безпеки (в порівнянні з наземним пішохідним переходом); нижча вартість (у порівнянні з підземним пішохідним переходом), відсутність необхідності перенесення підземних комунікацій; відсутність необхідності цілодобового освітлення. Зважаючи на це, владі Львова слід вдатися до позитивної практики облаштування надземних пішохідних переходів, забезпечуючи зручність як пішоходам, так і водіям.

Таким чином, на основі усього вищезазначеного та керуючись ст.ст. 13, 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», прошу облаштувати надземний пішохідний перехід на вулиці Богдана Хмельницького (район Галицького перехрестя).

Про результати розгляду цього звернення прошу повідомити мене у 10-ти денний строк.