×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит Ігоря Дяковича щодо надання інформації про стан проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради

Висловлюємо Вам свою повагу та звертаємося з наступного приводу. 12.08.2016 року о 09:55 на офіційному веб-сайті Львівської міської ради (https://goo.gl/Y73qDb). управлінням освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради було оголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Відповідно до п. 3.7. рішення виконавчого комітету Львівської міської ради №1057 від 18.11.2016 року організовує та проводить конкурси на заміщення вакантних посад в управлінні освіти начальник управління.

З метою належного виконання своїх обов’язків як депутата Львівської міської ради, та ефективного ведення освітньої політики у Львові, керуючись ст. 13, 19 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

ПРОШУ:
1. Надати інформацію про стан проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради станом на 30.11.2016 року.
2. Надати інформацію про процедуру проведення конкурсного відбору, зокрема про склад конкурсної комісії, а також чи було залучено до неї представників батьківського самоврядування та громадських організацій відповідного функціонального призначення.
3. Вжити усіх належних заходів для забезпечення прозорості та публічності проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Письмову відповідь про результат розгляду даного звернення прошу надіслати у 10-тиденний строк за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, каб. 227.
Копію відповіді прошу надіслати на е-mail: openuhp@gmail.com

.