×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

За дев’ять місяців до громадської приймальні Ірини Сердюк звернулося понад півсотні львів’ян

Основна частина звернень надійшла від мешканців Залізничного району міста, де депутат Львівської міської ради Ірина Сердюк балотувалася до Львівської міської ради. Найчастіше люди просили допомоги у вирішенні комунальних та соціальних проблем, а також зверталися за отриманням юридичної підтримки.
Громадська приймальня Ірини Сердюк запрацювала у лютому 2016 року для того, щоб виборці могли підтримувати постійний зв'язок зі своїм представником у Львівській міській раді. За час роботи приймальні, до депутата звернулося понад 600 мешканців Залізничного району міста, яким була надана необхідна допомога.
Зокрема, за результатами таких звернень, Іриною Сердюк було реалізовано низку ініціатив мешканців для покращення інфраструктури в окрузі. Серед них, наприклад, відновлення освітлення на вул. Скнилівській, проведення внутрішньобудинкової електромережі до будинку на вул. Каховській. Також, за проханням активних громадян, було вирішено проблему безпеки пішоходів на вул. Городоцькій. На одній з найбільш аварійних ділянок встановлено регульований пішохідний перехід та окремо облаштовано зупинку громадського транспорту. Разом з цим, пішохідні переходи відновлено на вул. Любінській.

Сьогодні, за активної підтримки Ірини Сердюк, продовжується робота щодо облаштування нових дитячих майданчиків та ремонту навчальних закладів району для створення в них комфортних умов перебування дітей. В цьому році депутат ініціювала проект громадського бюджету із відновлення шкільного стадіону середньої школи №15, який увійшов у ТОП-5 усіх великих проектів міста та зможе претендувати на бюджетне фінансування у наступному році.

Проте, одним з найголовніших питань, яке Ірина Сердюк тримає під особистим контролем, є проведення каналізаційної вітки та водопостачання мешканцям вулиць Болбочана, Зимновідської та Станційної. Лише після того, як люди звернулися до депутата, у бюджеті міста на 2016 рік вдалося закласти кошти на виконання відповідних робіт. В результаті, після 26 років очікування, мешканці нарешті мають реальну можливість отримати каналізацію та водопостачання у своїх домівках.

Звернутися за допомогою чи з пропозиціями до Ірини Сердюк може кожен. Громадська приймальня депутата працює щодня з 10.00 до 17.00 (окрім суботи та неділі) за адресою: вул. Стрийська, 18, де прийом громадян проводять помічники та кваліфіковані юристи. Окрім того, зв’язатися із депутатом можна за телефоном гарячої лінії – +38 (068) 069-15-12 (щоденно з 9.00 до 21.00. Вихідні – сб.-нд.) або за електронною адресою – serdyuk.office@gmail.com

Важливо, що контактувати з Іриною Сердюк мешканці можуть не лише у приймальні, а безпосередньо на окрузі, куди депутат здійснює часті виїзди. Так, за період своєї каденції Ірина Сердюк організувала в районі понад сотню особистих зустрічей з людьми. Також, двічі на місяць, можна прийти на прийом у депутатські приймальні в Залізничному районі.

Зокрема, 22 листопада зустріч з мешканцями відбудеться у СШ№60, що на вул. Полтави, 32 із 17.00 до 19.00 год. 13 грудня депутат буде приймати з 17.00 до 19.00 на вул. Патона,7 у СШ №15. А останній в цьому році прийом відбудеться 27 грудня з 17.00 до 19.00 на вул. Дозвільній, 3 в СШ №68.