×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо затягування процесу будівництва 2-го корпусу ДНЗ№14

До мене, як депутата Львівської міської ради, звернулись мешканці мікрорайону Знесіння м. Львова щодо зумисного затягування будівництва другого корпусу дитячого садочка № 14 на вулиці Новознесенській, 69.
Підрядник, який повинен завершити усі необхідні роботи до кінця цього року, схоже, затягує цей процес. Це відтягне вчасну передачу цього дошкільного навчального закладу в експлуатацію, а відтак знову постане питання щодо відкриття нових груп для дошкільнят на Знесінні.
Мікрорайон Знесіння вкрай потребує нового дитячого дошкільного навчального закладу, мешканці очікують на новий корпус садочка уже декілька років. То ж успішна реалізація термінів Угоди про співпраці між Українським фондом соціальних інвестицій та Львівською міською радою щодо впровадження другої фази Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури «Ураїнського фонду соціальних інфестицій» є вкрай важливою для мешканців Знесіння.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», та ст.49 Закону України «Про місцеве самоврядування»,

Прошу:

- втрутитися у ситуацію, яка склалася у процесі будівництва другого корпусу дитячого садочка № 14 на вулиці Новознесенській, 69 та, у межах своїх повноважень, дати вказівку відповідним службам ЛМР щодо перевірки затягування термінів введення в експлуатацію цього об’єкта будівництва.

Про результат розгляду цього запиту прошу повідомити мене у строки визначені ч.2 ст.13 Закону України «Про статус депутата місцевих рад» та відіслати відповідь за адресою: м.Львів, пл.Ринок,1, к.222.