×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Пологові Львова: змовчати не можна змінити

Усім нам знайоме правило «Усяка причина має свій наслідок. Усякий наслідок має свою причину». Я пропоную шукати причини й усувати наслідки.
Скептики, мабуть, скажуть, що без реформи системи охорони здоров'я, нічого не вдасться змінити. Так, це правда, але не зовсім. По-перше, ми повинні підказувати та допомагати її втілювати Міністерству охорони здоров’я, але важливіше — ми –депутати, громадські активісти, представники політичних сил, - можемо зробити суттєве поліпшення ситуації з пологовими будинками в межах наших прав і можливостей тут, на місцях. Важливо тут - мати бажання, розуміння ситуації, а також - співпраця громадськості і влади.

Що ми можемо зробити?

Почнемо із більш очевидного — побутових умов.
1. Знизити завантаженість післяпологових відділень. По-перше, пропонуємо головним лікарям навести порядок із обліком вагітних та породіль і надати їм змогу попередньо записуватись у вибраний пологовий будинок. Це дозволить краще планувати роботу установ, а також краще розуміти, скільки саме львів'янок користуються послугами пологових будинків.
По-друге, у 2017 році маємо постаратися відбудувати обласний перинатальний центр на вул. Дж. Вашингтона, за допомогою коштів держбюджету або через програму співфінансування області та міста. Також пропонуємо розглянути можливість відкриття пологових відділень у лікарні на вул. Русових, 4 чи інших установах.
2. Збільшити кількість індивідуальних та сімейних палат. Передусім, це буде можливим при збільшенні кількості пологових будинків у місті, в тому числі приватних. У нинішніх лікарняних будівлях головним лікарям варто проводити регулярну оцінку використання всіх видів приміщень. Можливо, за прикладом інших міст, вдасться забезпечити додаткові палати за рахунок харчоблоку, а харчування перевести на кейтерінг.
3. Покращити харчування. По-перше, розглянути можливість привізного харчування (кейтерінгу), як це практикують в інших містах України, по-друге, варто розміщувати інформацію про меню, а також надати можливість індивідуального харчування породіллі (власними харчами (закупити мікрохвильові печі) чи відкрити кафе).
4. Дозволити користуватись ліфтами. І міські громадські організації, й активісти Української Галицької Партії будуть вимагати від головних лікарів надати можливість вільного користування лікарняними ліфтами вагітним та породіллям.
5. Покращити стан туалетів і душових. Уже на 2017 рік варто передбачити у відповідних бюджетах або за рахунок благодійних внесків ремонти наявних та збільшення кількості санвузлів у всіх пологових на території міста. Також потрібно передбачити постійну наявність у них миючих засобів. Важливо, аби породіллі самі звертались у випадку відсутності миючих засобів до персоналу закладів.
6. Створити можливість знеболення перейм у воді. У пологових будинках, де є просторі родзали, провести інженерні мережі та встановити ванни для породіль, за прикладом Луцького пологового будинку. У тих пологових будинках, де немає великих родзалів, варто забезпечити можливість прийняття теплого душу під час перейм.
7. Увімкнути гарячу воду в пологовому відділенні на вул. Рапопорта. Невідкладно, вже у 2017 році Львівська міська рада повинна перестати економити на породіллях та включити у бюджет міста кошти на забезпечення цілодобового гарячого водопостачання. Пропонуємо також профільному управлінню ЛМР розробити та провести заходи з енергоефективності пологового будинку, що дасть змогу в майбутньому заощаджувати кошти.
8. Покращити стан палат спільного перебування з дітьми відповідно до потреб породіль. Залучаючи кошти з благодійних внесків або спонсорську допомогу, провести заміну старих меблів та матраців, встановити нічники або лампи з освітленням, що регулюється, провести мережі або закупити бездротові кнопки виклику медсестри у кожній палаті.
9. Позбутися внутрішньолікарняної інфекції стафілококу у відділенні на Мечнікова. Мабуть, це одна з найбільш важких проблем для вирішення. Передусім, усім жінкам, які самі одержали цю інфекцію, або їх дітки, потрібно знати, як і куди писати відповідні заяви-скарги. Це дасть підстави для проведення експертиз та підтвердить масовість явища.

Де на це все взяти гроші?

По-перше, має бути чітка політика міста щодо покращення ситуації в пологових будинках, якими користуються львів'янки, та відповідне фінансування нагальних потреб галузі з бюджету міста.
По-друге, головним лікарям потрібно впорядкувати та зробити прозорою систему благодійних внесків, а саме:
- прийняти відповідне положення та його опублікувати;
- надати можливість сплати внесків онлайн;
- визначити вартість пологів для «немешканок» міста;
- розширити та опублікувати перелік платних послуг;
- передбачити можливість контрактної форми співпраці між породіллею та лікарем;
- систематично публікувати інформацію про закупівлі та фінансові звіти.
До того ж, на нашу думку, варто ввести можливість ваучерного фінансування за послуги пологового будинку, оскільки багато львів'янок народжують не у Львові і платять приватні кошти в іншому місті, хоча державне фінансування на них передбачене у бюджеті.
По-третє, профільним департаментам міста та області варто моніторити та надавати допомогу керівництву закладів у залученні зовнішніх коштів, як грантових, так і від приватних структур, і обов'язково вести публічний облік їх надходжень та витрат.

Що робити з чималою платою за пологи?

Ситуація з хабарництвом у пологових будинках, яку ми маємо сьогодні, коли батьки не йдуть до чергової бригади, – є абсолютним наслідком незнання та відсутності довіри до лікарів, їх професійності та принципів формування чергової бригади. «Хто буде із лікарів? Можливо, мені дадуть практиканта? Чи буде для мене краща палата, бо для «своїх» лікарі резервують місця? Чи справді лікар певної категорії отримав цю відзнаку заслужено?» - Такі питання сьогодні турбують пересічних львів'ян.
Але чи думали батьки, що, домовляючись із лікарем, є велика ймовірність попасти до нього ж на чергування, або до такого ж досвідченого, з яким домовляються інші? Майбутні батьки також не знають, за яким принципом формується чергова бригада, що туди обов’язково включать як мінімум двох дуже досвідчених лікарів-акушерів, і якщо буде потреба то, звісно, мама зможе скористатися своїм правом і вибрати саме серед них собі лікаря. Також батьки, напевно, не підозрюють, що лікарям, насправді, заборонено працювати протягом двох змін підряд і виходити на роботу не на своє чергування. За це лікаря можуть звільнити.

Проаналізувавши поточну ситуацію, ми пропонуємо визначити ціллю №1 (із тих, що не потребують великих коштів) для головних лікарів та чиновників – почати формувати довіру батьків через обізнаність. Адже дуже важливо забезпечити повною та доступною інформацією батьків про все необхідне (від стану вагітності до післяпологового періоду), а це передбачає:

1. Створення сайту кожного пологового будинку міста;
2. Обов'язкове розміщення на он-лайн ресурсах:
- інформації про кожного медпрацівника з фото та досвідом роботи, контакти керівництва;
- фото усіх приміщень (палат, родзалів, приймальні тощо);
- принципи формування чергової бригади та розкладу чергування;
- правила внутрішнього трудового розпорядку, інші внутрішні накази та правила;
- інформації про принципи преміювання та відзначення медпрацівників;
- фінансові та інші звіти (в т.ч. статистичні дані);
- розклад планового закриття закладу;
- розклад екскурсій у пологовий для вагітних;
- присвоєння статусів чи інших нагород закладу та їх підтвердження;
- поради та корисні контакти для породіль (протоколи ведення пологів, інформації про консультантів грудного годування, послуг доули та інше);
- актуальної інформації для батьків про необхідні документи для прийняття, партнерських пологів чи виписки, посилання на он-лайн послуги тощо;
- інформації про наглядову раду (у разі створення) та можливість звернення до неї.
3. Створення можливості попереднього запису на пологи в пологовий будинок для кращого планування роботи закладів.

Як забезпечити якість?

Окрім покращення поінформованості, нам також важливо знати, що всю допомогу нададуть вчасно та якісно. Практично всі можливі правила і процедури, насправді, вже існують у формі протоколів, наказів, постанов, проте важливо переконати персонал їх дотримуватися. Наше бачення, як це починати робити:

1. Всі пологові будинки в місті повинні здобути статус "Лікарні, доброзичливої до дитини" (або аналогічний інший).
2. Громадські організації мають об'єднатися та створити наглядову раду при пологових будинках або при управлінні охорони здоров’я міста, та забезпечувати діалог львів'янок, лікарів та влади, а також контролювати якість наданих послуг (дотримання "теплового ланцюжка", кваліфіковану допомогу із налагодженням грудного годування та інше) за допомогою проведення регулярних опитувань породіль, а також здійснення періодичного громадського моніторингу дотримання принципів "Лікарні, доброзичливої до дитини".
3. Вагітна жінка-породілля повинна знати свої права та права і обов’язки медичного персоналу, знати, як і в кого вимагати їх дотримання, та не боятися звернутись зі скаргою, у разі їх порушення. Для зручності, ми пропонуємо у кожному відділені на кожному поверсі розмістити скриньки довіри, які б адмініструвала наглядова громадська рада. Та ж рада має забезпечити можливість анонімного звернення, а також має отримати широкі повноваження для оперативного реагування на скарги і пропозиції.
4. Головний лікар пологового сам, чи у співпраці із громадськістю (чи наглядовою радою), повинен регулярно цікавитися якістю послуг, які надаються у його пологовому, а також власною репутацією, та гарантувати дотримання прав породіль і лікарів. За все це головний лікар пологового повинен щороку публічно звітувати перед радою міста або виконкомом. За результатами такого звіту, керівництво міста може прийняти звіт та продовжити контракт із лікарем, або не прийняти звіт та звільнити лікаря.
5. Усі працівники, які зловживають своїм становищем, вимагають фінансову подяку, ставляться безвідповідально та халатно до жінок в пологах, повинні бути притягнені до відповідальності.
6. Багато пологових будинків України працюють за контрактною схемою між породіллею та лікарем. Договір із лікарем не убезпечить від усіх непередбачуваних обставин, але суттєво знизить їх кількість, а також зробить більш прозорою та зрозумілою оплату послуг лікаря.
На нашу думку, важливо переглянути та оптимізувати роботу жіночих консультацій при поліклініках та пологових відділеннях. Важливо осучаснити їх методичну базу, створити на їх базі інформаційні центри про пологи та догляд за дитиною, контролювати якість роботи та проведених навчань для вагітних, через залучення громадських організацій, періодичні опитування вагітних, та притягнення до відповідальності персоналу у випадках халатності. Також рекомендуємо, за можливості, відділити звичайні гінекологічні відділення та акушерські у поліклініках міста, для того, щоб майбутні мами були більш впевнені у наявності практичного досвіду лікаря.