×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Зінкевич: поки влада не врегулює конфлікт із кінцевими зупинками приміського транспорту у Львові, протести триватимуть

Ігор Зінкевич, депутат Львівської міської ради від фракції УКРОП, очільник ГО «Варта-1» повідомляє про дві мирні акції протесту громадян у Стрийському та Старосамбірському районах. Мешканці протестують проти перенесення кінцевих зупинок приміського транспорту на межі міста Львова.

Зокрема, 25 жовтня о 10 год. поблизу Самбірського МРЕВ активісти повідомляють про мирний страйк щодо кінцевої зупинки самбірських маршруток на станції у Львові поблизу «Метро».

Причиною є невдоволення як перевізників, так і пасажирів. Усі воліють їхати маршруткою до вокзалу у Львові, а не добиратися іншими маршрутками до привокзального та залізничного вокзалів, що призводить до великих незручностей. Активісти закликають усіх небайдужих краян долучитися до акції протесту. 

Сьогодні ж об 11:40 перед Старим Самбором також перекривають дорогу. Близько 30 мешканців району за те, щоб, їхати маршруткою до вокзалу у Львові. Протестантів підтримують перевізники.

«Поліція присутня, протест – мирний, - повідомляє Ігор Зінкевич,- поки влада в законодавчому полі не врегулює конфлікт, такі протести не припиняться. Люди поставлені за межі виживання – проїзд на роботу чи навчання «з’їдатиме» лев’ячу частку того, що вони зможуть заробити, окрім того, значно збільшується час на добирання до роботи чи навчання. Транспорт міста гранично перевантажений», - пояснює основну причину конфлікту депутат.