×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо побудови спортзалу у ЛСЗШ №7 м.Львова

До мене, як депутата Львівської міської ради, звернулись мешканці мікрорайону Знесіння м. Львова з проханням щодо вирішення питання побудови спортзалу у середній загальноосвітній школі № 7 на вул. Б. Хмельницького, 132 в м. Львові.
Мешканці району чекають реалізації проекту будівництва спортзалу з 2010 року і те, що у 2016 році проектно-кошторисну документацію та витрати відділом освіти Личаківського району управління освіти ДГП ЛМР було переданоЛьвівському комунальному підприємству «Рембуд»для реалізації , вселяє у них великі надії.
В мікрорайоні Знесіння діють дитячі спортивні гуртки з фехтування, міні – футболу, боксу та спортивної боротьби.Діти проводять свої заняття у непристосованих приміщеннях. Активна спортивна робота, яка проводиться у районі, є одним з важливих інструментів, за допомогою якого діти убезпеченні від шкідливих звичок і сумнівних компаній, а головне, ростуть фізично і духовно здоровими.

На підставі вищевикладеного, керуючись частиною 4 ст. 12, ст. 13, 14, 15, 17 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»,

Прошу:
-передбачити у бюджеті міста на 2017рік необхідні кошти для будівництва спортзалу у середній загальноосвітній школі № 7 на вул. Б. Хмельницького, 132 в м. Львові.

Про результат розгляду цього запиту прошу повідомити мене у строки визначені ч.2 ст.13 Закону України «Про статус депутата місцевих рад» та відіслати відповідь за адресою: м.Львів, пл.Ринок,1, к.222.