×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Зінкевич: "У будинку для людей з вадами зору поміняли вікна"

Кілька місяців тому мешканці будинку на вулиці Торфяній, 23 звернулись до депутатів від УКРОПу, громадських активістів та ЗМІ із скаргою. Багатоповерхівка, де мешкають в основному люди із вадами зору, кілька десятиліть не бачила ремонту. Про це писали журналісти, обурювались у соцмережах. Завдяки втручанню укропівців, громадськості та журналістів ситуацію вдалось виправити.

Тоді, на зустрічі з мешканцями будинку на вул.Торфяній разом з громадськістю були Ігор Зінкевич, Любомир Босаневич, депутати Львівської міської ради від партії УКРОП. Вони звернулись до керівництва Шевченківського району із проханням допомогти з ремонтом і взяли на контроль проведення робіт.

Нещодавно Ігор Зінкевич побував у проблемному будинку. Завдяки наполегливості укропівців, громади і правильному реагуванню Шевченківської районної адміністрації, у занедбаному будинку поміняли усі прогнилі вікна на склопластикові пакети.

Ігор Зінкевич: "Так, це не мій виборчий округ, але це місто, де ми живемо всі разом. І не допомогти цим людям було б неправильно. Дуже задоволений результатом і дякую заступнику Голови Шевченківської адміністрації Михайлові Космині за оперативну допомогу мешканцям Торфяної, 23".