×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Звернення до Начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області

Під час пленарного засідання депутат Львівської міської ради Петро Адамик зачитав Звернення до Начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Подаємо звернення повнотекстово:

«Відповідно до генерального плану міста Львова, затвердженого ухвалою Львівської міської ради від 30.09.2010 №3924 «Про затвердження містобудівної документації «Корегування генерального плану м. Львова» - стадія. Генеральний план», місто Львів обмежене територіальними ресурсами і не в змозі забезпечити в повній мірі вільними земельними ділянками учасників антитерористичної операції, які є мешканцями міста, для індивідуального житлового будівництво та садівництва.

Враховуючи наведене, Львівською міською радою опрацьовується питання надання учасникам антитерористичної операції - мешканцям міста Львова, земельних ділянок для ведення садівництва орієнтовною площею 48,1 га, які розташовані між промисловою зоною «Рясне» та житловим мікрорайоном Білогорща. Ці земельні ділянки розташовані за межами міста Львова.

Виконавчими органами Львівської міської ради впродовж 2014 – 2015 років проведено значний об’єм робіт з виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Львова. Вирішення цього питання тісно пов’язане із рішеннями територіальних громад щодо територій, з якими межує місто Львів.

Зимноводівською сільською радою Пустомитівського району прийнято рішення від 15.04.2011 №85 “Про розгляд звернення Львівської міської ради щодо погодження включення в межі м.Львова земель Зимноводівської сільської ради, що знаходяться у постійному користуванні м.Львова” та від 26.03.2015 №923 “Про погодження меж із м.Львовом”, якими погоджено вилучення із земель запасу Зимноводівської сільської ради земельних ділянок площею 57,32 га і площею 98,7835 га відповідно та включення їх в межі міста Львова.

Розпорядженням голови Пустомитівської районної державної адміністрації від 14.09.2015 №464 “Про надання згоди на вилучення земельних ділянок за межами населених пунктів на території Пустомитівського району та включення їх в межі м.Львова” та рішенням Пустомитівської районної ради від 18.09.2015 №629 “Про надання згоди на вилучення земельних ділянок на території Пустомитівського району та включення їх в межі м.Львова” надано згоду на вилучення земельної ділянки площею 156,1035 га на території Зимноводівської сільської ради за межами населеного пункту для включення її в межі м.Львова.

Згідно з ст.122 Земельного кодексу України розпорядником земель сільськогосподарського призначення за межами населено пункту визначено центральний орган виконавчої влади з питань земельних ресурсів у галузі земельних відносин та його територіальні органи, що передають земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності у власність або користування для всіх потреб.

На сьогоднішній день роботи по зміні меж міста Львова не завершені. Відповідно до положень Земельного кодексу України розпорядником зазначених земельних ділянок є Головне управління Держгеокадастру у Львівській області.

Враховуючи наведене та беручи до уваги рішення, якими попередньо погоджено включення цих земельних ділянок до території міста Львова, прошу Вас зарезервувати земельні ділянки орієнтовною площею 59 га для потреб громади міста Львова, зокрема орієнтовною площею 48,1 га для потреб учасників антитерористичної операції, які проживають у місті Львові, орієнтовною площею 10,9 га для влаштування вулично – дорожньої мережі міста Львова. Схема розташування земельних додається.

Сформований список громадян - учасників антитерористичної операції на отримання земельних ділянок для ведення садівництва буде Вам скеровано після затвердження його Львівською міською радою», - зазначив депутат Львівської міської ради Петро Адамик.